Pomoc dla Patryka

Kilka miesięcy temu do naszej fundacji napisał Patryk  – 23-letni chłopak z Chełmna, od kilku lat jeżdżący na wózku inwalidzkim… Jak Go wesprzeć, żeby miał łatwiejsze i radosne życie? 

Patryk to niesamowity chłopak, walczący o radość życia każdego dnia. W 2008 roku Patryk uległ wypadkowi samochodowemu tracąc zdolność poruszania się. Uraz trzonów kręgowych C6, C7 z przerwaniem rdzenia, zdaniem lekarzy będzie skutkować dożywotnią tetraplegią.  Postępująca choroba utrudnia życie.  Patryk tak jak każdy młody człowiek marzy o normalnym życiu, spotkaniach z przyjaciółmi, nauce czy rozwijaniu pasji. Jego codzienny trud w zmaganiu się z cierpieniem i brakiem zrozumienia połączony jest z brakiem środków finansowych potrzebnych do życia. Dla Patryka ważne jest każde wsparcie – żywność, środki czystości, środki opatrunkowe (rękawiczki jednorazowe, chusteczki), leczenie, możliwość rehabilitacji, remont domu, pieniądze na rozwijanie zainteresowań…

Jak Go wesprzeć, żeby miał łatwiejsze i radosne życie? W każdy sposób: materialny, finansowy, refundacją sanatorium czy rehabilitacji, odnowić Jego mieszkanie, opłacić lekarza, pomóc dostać się do dobrego specjalisty. Możliwości pomocy jest wiele. Patryk jest wdzięczny za każde okazane wsparcie. Wystarczy skontaktować się z nami.